Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Nazmie Kasmi - Stacioni Më I Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stacioni Më I Ri".
3. Video është e këngës "Stacioni Më I Ri", por nuk këndohet nga Nazmie Kasmi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nazmie Kasmi - Stacioni Më I Ri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Festivali i 20-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1981

1981-11-30T23:00:00+00:00Dite e re po agon
jo nuk fle qyteza e rinise
bashke me djellin ne agim
treni yne rrugen do te nise
Nje sirene do te ushtoje
do te tundet lart o nje shami
Mirmengjes o dite e re qe vjen
tek ky stacion i ri
Rodhen nje nga nje ditet ne aksion
celi lule por dashuria jone
krah per krah si sot
do te jemi gjithmone
Ne stacionin tone me te ri
bashke me shoket ecim une e ti
shinat kur ne shtrojme
permbi to kendojme
te ardhmen tone ndertojme
Cdo pranvere qe cel
nga ty lule merr
moj rinia jone


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani
Më Shumë Këngë Nga Nazmie Kasmi:


Komente mbi këtë këngë