Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mia Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  23
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Mia Morina është një këngëtare e njohur. Nazmie Morina tashme e njoher si Mia Morina ka lindur në Gostivar të Maqedonisë. Interesat e saj përfshijnë muzikën dhe aktrimin. Ka studiuar në Fakultetin e Ekonomisë dhe influencohet nga këngëtare si Christina Aguilera dhe Beyonce. Në Maj 2012, Nazmie Morina merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Skenar I Vjeter". Ky ishte debutimi i saj në skenë me një kenge të realizuar nga Vullnet Ibraimi. Kënga e saj e dytë u lançua online në YouTube, nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arjeta Zhuta

Lejla Xhaferi

Milex

Llollo

Viona Shabani

Zana Ahmetgjekaj

Dorina Xerxa

Blinera Krasniqi

Persa

Qendresa Batllava

Tags: Mia Morina, Nazmie Morina, Nazz, Mia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet