Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Nazmie Morina - Skenar I Vjeter  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

04/03/2012

2012-03-04T16:56:16+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9
Dashur pa dashur per cdo dite ne jemi ne skene,
Jeta jep rolet personazhet jemi ne.

Po nisem vetem jam, nga skenar te vjeter,
Po ngjitem lart ne skene, te pres dhe ty patjeter.

Ref: Jo nuk eshte normale te mos jesh dhe ti,
Kur dritat shuhaj dot ndez nje, nje qiri
dhe filloj te luaj shfaqjen per ty,
Ty te shoh ne cdo skaj, je ne prapaskene,
teater po luan ne salle pse nuk del..

Nata ankohet qe me le zgjuar te ri vete,
Dhe sdi si mundet ti per vete te jesh aq I qete..
Chourse: Po nisem vetem jam, nga skenar te vjeter,
Po ngjitem lart ne skene, te pres dhe ty patjeter...


Më Shumë Këngë Nga Mia Morina:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet