Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mia Morina - Kujtimet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A ishte enderr apo realitet,
a ishte genjeshter apo e vertete?!

Por e gjithe kjo mu be e kaluar ne jete,
nje dyshim ne mua ende me ka mbet.

Largohuni te gjithe dua te jem vet,
me kujtimet dhe dhimbjen qe ne zemer me kane mbet;
As lotet as dhimbja jo nuk me mungojne,
disa kujtime si tinguj po jehojne.

Un po humbem neper kohe,
kthehem prapa pas vrapoj,
ti me mban ne jete,
tmesohem pa ty harroj...
Mia Morina
Publikimi: 07/01/2013


Mia Morina - Kujtimet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujtimet".
3. Video është e këngës "Kujtimet", por nuk këndohet nga Mia Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mia Morina:


Komente 0