Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mia - Malli Vjen Tek Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Vjen Tek Ti".
3. Video është e këngës "Malli Vjen Tek Ti", por nuk këndohet nga Mia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mia - Malli Vjen Tek Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Teksti:

Pandi Laço

Pjesëmarrëse në

Kenga Ime 2014

Komente

Asnjë Koment

02/06/2014

2014-06-02T00:33:15+00:00Malli

Vjen e endet
Malli im
Viset tej per tej kalon

Hej
Zog me krahe
Ku je ti
Kenga ime fluturon

Afer larg
Eshte Zjarri im
Yll mengjesi te ndricon

Brenge e shpirt
Si nje magji
Malli im te perqafon

Ref
Sa me do ti
Me mungon ti


Me ngre lart
Nje re e bardhe
Ku je ti ajo me con

Me lag buzet
Shi I marre
Puthjen time e freskon

Malli im
Viset tej per tej kalon
...


Më Shumë Këngë Nga Mia Morina:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet