Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazmie Prokshi & Hetem Matoshi - Kshyr Me Sy E S'jam Per Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kshyr Me Sy E S'jam Per Ty" kënduar nga Nazmie Prokshi & Hetem Matoshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN
Featuring: Hetem Matoshi
Publikimi: 25/04/2014
Festivali: Celësi Muzikor 8
Teksti: Suzana Fazliu


Nazmie Prokshi & Hetem Matoshi - Kshyr Me Sy E S'jam Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kshyr Me Sy E S'jam Per Ty".
3. Video është e këngës "Kshyr Me Sy E S'jam Per Ty", por nuk këndohet nga Nazmie Prokshi & Hetem Matoshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Nazmie Prokshi:


Komente 0