Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nazmije Demolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Nazmije Demolli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2016, Nazmije Demolli publikon albumin "Live 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2016 (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mihrije Lestrani

Lendita Mjekiqi

Irena Ciceri

Sanije Doberdolani

Sela Begaj

Teuta Thaqi

Kosovare Gashi

Bukurie Zogaj

Selvete Bajrami

Shpresa Veselaj

Tags: Nazmije Demolli, Nazmije Kastrati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet