Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazmije Selimi - Te Mungon Disponimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  9

Te mungon disponimi dhe gjumi nuk te merr ke brenga e me halle boja vetiti rrafshi hall
dhe eja hyn ne valle 2x

Me daulle dhe me shpata luajn burra nga rugova
Valle me shamija defa luajn nuse nga gjakova

Hapa te lir luan femija valle shtohet bie shija
Eshte e bukur shota çliruan dhe qdo gjith bota2x

valleeee

Edhe treni eshte vonuar dhe parat i ke shpenzuar
ani pune e madhe boja vetit rrafsh e hall e eja
Hyn ne futu ne valle 2x

Me daulle dhe me shpata luajn burra nga rugova
Valle me shamija defa Luajn nuse nga gjakova

Hapa te lir luan femija valle shtohet e bie shija
Eshte e bukur shota çliruan dhe qdo gjith bota 4x

Valleeeeee


Ky tekst u dërgua nga Florentina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nazmije Selimi - Te Mungon Disponimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Mungon Disponimi".
3. Video është e këngës "Te Mungon Disponimi", por nuk këndohet nga Nazmije Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazmije Selimi:


Komente 0