Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazmije Selimi - Te Lutem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  21

- Sa i rendë është fakti kur fati shpinen ta kthen,
sa i rëndë është momenti kur faji mbi ty vetem bjen,
sa keç që rrugët të na ndahen në dysh,
dhe mundohem ta di miqt na panë, miqt na ranë msysh

Refreni:

* Të lutem dhembjen ma shkurto nnn,
më shaj më fyej dhee më injoro e meritoj,
të lutem ndryshe s'mund te jetë,
bë diçka qe t'harroj më lehtë, t'harroj më shpejt

- Sa e rëndë është gjendja kur heshja rrin mes nesh
sa i rëndë është momenti kur përgjithmonë largohesh
ee sonte do të beja çdo gjë vetëm kohen ta kthej
atë gabim timin që na ndau mos ta bëj

* Refreni:

Të lutem dhembjen ma shkurto nnn,
më shaj më fyej dhee me injoro e meritoj,
të lutem ndryshe s'mund te jetë,
bë diçka që t'harroj më lehtë, t'harroj më shpejt

** MELODIA:

* Refreni:

Të lutem dhembjen ma shkurto nnn,
më shaj më fyej dhee me injoro e meritoj,
të lutem ndryshe s'mund te jetë,
bë diçka që t'harroj më lehtë, t'harroj më shpejt


Ky tekst u dërgua nga albina zeneli


Nuk kemi video për këtë këngë.


Nazmije Selimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/08/2012
Festivali: Zhurma Show 2012
Muzika: Alfred Kaçinari


Nazmije Selimi - Te Lutem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Lutem".
3. Video është e këngës "Te Lutem", por nuk këndohet nga Nazmije Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazmije Selimi:


Komente 3