Live Video

Nazmije Selimi - Je E Vogel Sa Me S'ka  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/11/2013

2013-11-19T19:19:54

Orkestrimi:

Alfred Kaçinari

Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je E Vogel Sa Me S'ka" kënduar nga Nazmije Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nazmije Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Nazmije Selimi:

Më Shumë...