Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naza - S'jon Si Une Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  9

S'jon si unee ,Sjon si unee
Shum veshtir e ki me gjet dikon qe tka jet
Si un smunesh em gjet tjerat sjon si une

na na na na na na


Ky tekst u dërgua nga lalaNazmije Selimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/09/2014
Muzika: Zzap And Chriss
Teksti: Uki Latifi
Video Produksioni: ASHA


Naza - S'jon Si Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'jon Si Une".
3. Video është e këngës "S'jon Si Une", por nuk këndohet nga Naza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazmije Selimi:


Komente 1