A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nde-Rim

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Nde-Rim is a singer of Hip-Hop music. Nderim Mustafa shkollen fillore dhe te mesme e kreu ne gjilan ndersa studimet i vazhdoi ne universitetin Fama ne prishtin.eshte antar i grupit double g army qysh prej themelimit te saj. Eshte I Martuar Dhe Jeton Ne Zvicerr ne Zurich. Kenga e pare ishte ne bashkupim me D.U.D.A. "Fjalt Tona". Më datë 30 Qershor 2011, D.U.D.A. publikojnë videoklipin "Bojna Show", në bashkëpunim me Nde-rim & Monny....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Double G Army

(Current label)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Big L

KOG

Az-M

V-I-Z-I

Bash

Ylldrit Jakupaj

Driton Avdija

Eazy-80

Don ProbleMC

Geri (M)


Tags: Nde-Rim, Nderim Mustafa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019