Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nde-Rim
 • Emri i Vërtetë:
 • Nderim Mustafa
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 2 Shtator 1986
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Këndon kryesisht: hip-hop

Nde-Rim është këngëtar. Nderim Mustafa shkollen fillore dhe te mesme e kreu ne gjilan ndersa studimet i vazhdoi ne universitetin Fama ne prishtin.eshte antar i grupit double g army qysh prej themelimit te saj. Eshte I Martuar Dhe Jeton Ne Zvicerr ne Zurich.

Kenga e pare ishte ne bashkupim me D.U.D.A. "Fjalt Tona".

Më datë 30 Qershor 2011, D.U.D.A. publikojnë videoklipin "Bojna Show", në bashkëpunim me Nde-rim & Monny.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  ceni18  

Komente

Asnjë Koment

Anëtar i labelit

Double G Army

Më shumë artikuj nga Nde-Rim »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet