Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Nde-Rim - Se Din  (Feat. Zeeroman & Nakli)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

ZeeroMan

30/03/2012

2012-03-30T19:45:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Se Din" kënduar nga Nde-Rim.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Nde-Rim:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet