A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nderim Kurti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Nderim Kurti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Pasioni për muzike ka qen qysh ne femijëri ku ka marrë pjese nëpër aktivitetet e shkollës në Mitrovicë. Ai studion ekonomikun në një univeristet privat të Prishtinës. Përveq muzikës ai ka shumë hobe te tjera qe kan te bëj me artin. Më datë 14 Shkurt 2018, Nderim Kurti publikon videoklipin "M'ke Pelqy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gjani Albanianstar

Erman Salihu

Mergim Jashari

Bani Kaleshi

Mc'boss

Tossi G

Zone'x

Mc Qlira

King-B.One

Naixx


Tags: Nderim Kurti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019