Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nderim Sadriu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Nderim Sadriu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 18 Maj 2012, Nderim Sadriu publikon videoklipin "Qeni Kafsha Me E Mire". Në Korrik 2012, Nderim Sadriu merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Ah Moj Ëndërr". Në Shtator 2014, Nderim Sadriu merr pjesë në Vihuela Fest 2014 me këngën "Po Rritem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erion Ajro

Art Abrashi

Arianit Bellopoja

Fatlum Ukelli

Ledion Sveçla

Endri Kaçaçi

Diellon Mustafa

Blinor Bega

Ylli Ostergllava

Arlind Lamaxhema

Tags: Nderim Sadriu


Komente mbi këtë artist