A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nderona Beqiraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Nderona Beqiraj është një këngëtare. Në Maj 2012, Nderona Beqiraj merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Edhe Sonte", në bashkëpunim me Albo-style....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nes'sa

Albanita

Leonora Mula

Anna Fetaj

Klodi (TF11)

Arbjola

Arlinda Osmani

Fabjona Merkulaj

Sara Muhameti

Fjorinda


Tags: Nderona Beqiraj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019