A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

I Forti Nder Te Veshtira Te Pameritueme

Zemer forti e zemer trimi
Njat here duket, kur s’ia prek
Pagjen mbrenda aspak idhnimi
Pse pa faj i bje me hjeke.

- poem written by Ndre Mjeda


Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  11

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019