Ndue Shytani
Ndue Shytani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ndue Shytani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 11 Maj 2014, Ndue Shytani publikon videoklipin "Dukagjini Esht Nji Vend". Më datë 9 Janar 2015, Ndue Shytani publikon videoklipin "Kenge Per Nik Marashin". Më datë 27 Gusht 2016, Ndue Shytani & Fran Kodra publikojnë videoklipin "Vorfes Trime". Muzika e këngës u punua nga Fran Kodra, teksti u shkrua nga Fran Kodra. Më datë 3 Shkurt 2017, Fran Kodra, Ndue Shytani & Meteus Jaku publikojnë videoklipin "Tre T'lumnuemte". Më datë 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 1