Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ndue Shytani - Aman Zot Ne Kjofsh Ken Kurre Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Aman Zot n'kjosh kënë kurrë
Vëje dorën mbi flamur
Mbi lavditë që kena thurë
Bane shqipe si dikurë

Ksaj shqipnie ktheja motin
Rrite ni burrë si Kastriotin
Ni kreshnik me ba bashkimin
Ni Prëk Cal me ruajt kufinin
Ni Mark Lulë me nisë urtinë
Ni Gjergj Fishtë për historinë
Ni Anton Çetë me ba pajtimin
Ni Nanë Terezë me dhanë bekimin

Aman Zot n'kjosh kënë kurrë
Vëje dorën mbi flamur
Nëpër botë ku ka Shqiptarë
Për këtë tokë me kënë krenar.


Ndue Shytani - Aman Zot Ne Kjofsh Ken Kurre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Zot Ne Kjofsh Ken Kurre".
3. Video është e këngës "Aman Zot Ne Kjofsh Ken Kurre", por nuk këndohet nga Ndue Shytani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ndue Shytani:


Komente 0