Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nea Hamza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Nea Hamza është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2018, Nea Hamza merr pjesë në Kosova Fest Kids 2018 me këngën "Ola & Vesa"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lindiana Athanasiu

Ermira Saliu

Anisa Bllaca

Ersa Islami

Floarsa Berisha

Diana Asllani

Himara

Diellza Pocesta

Alea

Buna Azizi

Tags: Nea Hamza


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet