Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nefail Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Nefail Ibrahimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 4 Dhjetor 2017, Nefail Ibrahimi publikon videoklipin "Nje Dite Do Te Kthehesh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Murat Ameti

Mel Duraku

Islam Morina

Dardan Restelica

Amir Rexhepi

Flakron Voca

Lindi Baksi

Kujta

Arben Kernaja

Hakif Krasniqi

Tags: Nefail Ibrahimi, Nefa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet