A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Neggos - Njerz Pa Jet  (Feat. Freedom, Plumi & Anonimos)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/03/2010

2010-03-02T12:17:26

Featuring

Anonimos


Freedoom:
Yeah! aha he mirmengjes prishtin

Anonimos:ref 2x
athu edhe zemren e jap per kta njerz pa jet
athua jom rrit per muzik t`shkret
athu akom me ni ata qe ma bon t`padrejt
athu a kom me nihh

NegGos:
Mendimi jem po dihet e everteta o me mu
prej asaj dite qe kom fillu e kum dit qa ka me pru e kum dit kush o me mu e kum pa qa me kallcu edhe ti e ke kuptu skom nevoj me u livdu athu u kumpliku qa kum dasht uneh me thon athu u kuptu kush kon o ka e shon juv kum thon edhe po juv thom se kom shprehi me shpreh aftsi dialekti fjales tem ne ket rep ka perparsi//

Freedoom:
Kur tjert mendojn freedoomi smenon po weq kon ti je shum thjesht e lshon n`rep po gabon filozof qe thjesht e kupotn e shun e bon filozof freedom t ngre zhag nese ron sun qon apom kuton thoj pre mue thashetheme bebes i ka hup fama e tash mirret met leme kur uneh harroj armiqsit ngjallen apet e shajn idollin e idolli ju kthehet shpejt//

Anonimos:ref 2x
athu edhe zemren e jap per kta njerz pa jet
athua jom rrit per muzik t`shkret
athu akom me ni ata qe ma bon t`padrejt
athu a kom me nihh

Plumi:
sa her e kapi lasin ndor e verteta paraqitet mi pa me kaqa jo nkarda veq po rritet zhazhagidet qaq ne mikrofon po jargitet seni fort po pallitet kur tjerve nuk ju shitet nese pritet ateherseni vogel o ka rritet prentendimet e te tjerve msim t`huja nuk flitet filozofia qe rritet po vrehet e shihet.......

Anonimos:
athu a um vjen marre kur juv shaj ashiqare athu aboj muzik per pare ah hajgare ashiqare me dosta se hija o kat vjen nese tmerr malli mem pa qe e nin zanin tem do sene treja n`tru ne mikrofon krei pi qes athu a po vdes apo jes i shtrir n`mes athu a kom interes un mloj ket familje athu pse mi shani sa her e bojm dridhje
anonimos:ref 4x
athu edhe zemren e jap per kta njerz pa jet
athua jom rrit per muzik t`shkret
athu akom me ni ata qe ma bon t`padrejt
athu a kom me nihh


Lyrics submited by  aLbbionnKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019