Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nego & Valo93 - Bandita Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Ku ku je ti
Ku ku je ti
Me ty du mu pa un
Me ty du mu pa un
Thuje thuje ti se ti mdon shum

Nuk jena banditaa
Un nuk ta vjedha zemren
Ti vet mua ma dhe
Ti je vet kokaina
O pse pa pare pom len (2x)

E din pse bashk jo mo sjena
E din pse bashk jo mo sjena
E din se tash nuk kom mo ndjenja
E din se tash nuk kom mo ndjenja

Nese ni dit une me ty nuk jom
Foli un me tjeter kon
Nuk e di pse gjelozon
Nuk e di pse gjelozon
E kjo mu pom pengon
Pse ti loja mu pom bon
Nuk e di pse gjelozon
Nuk e di pse gjelozon

***
Per mashtrime jom baba
Sje e para qe ekom lon
Kumedit sa vin mrapa
***
Ty tkom deri tkalon nata
Se cila mduket java
A je dita a je nata

Nuk jena banditaa
Un ta vjedha zemren
Ti vet mua ma dhe
Ti je vet kokaina
O pse pa pare pom len (2x)

E din pse bashk jo mo sjena
E din pse bashk jo mo sjena
E din se tash nuk kom mo ndjenja
E din se tash nuk kom mo ndjenja

Jojo ma sjena hajde tash lej kto skena
Kur pom vet a tdu ma po rrej nsy ama svrehna
Hej mami hej mami mke mshu nkry sikur malli
Pa tpa ni dit em merr malli
Po apet I'm so sorry
Mun mem thirr beb veq kur jom free
Une vi kudo qe jesh stlo mu merzit
Veq ti mshkon per qefi tthirri moonami
Ndjenjat po mi perzin si me pi henesy

Nuk jena banditaa
Un ta vjedha zemren
Ti vet mua ma dhe
Ti je vet kokaina
O pse pa pare pom len (2x)

E din pse bashk jo mo sjena
E din pse bashk jo mo sjena
E din se tash nuk kom mo ndjenja
E din se tash nuk kom mo ndjenja


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Nego & Valo93
Publikimi: 02/09/2020
Produksioni: Nego
Video Production: N'pik Creative


Nego & Valo93 - Bandita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bandita".
3. Video është e këngës "Bandita", por nuk këndohet nga Nego & Valo93.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nego:


Komente 0