Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nego & Erta - Fajsom Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Erta:
fajsom ti fajsom
ski faj ti faj un kom
fajsom ti fajsom
falem ti ose harrom
Nego Erta:
fajsom ti fajsom
ski faj ti faj un kom
faj som faj faj som
ski faj ti
Nego:
si hana vet sot e gjdo nat
a pot kujtohet qa kina bo bashk
ton ato premtime ku i le tash
un ta kisha fal po inat i madh
jom msu me rrejt prej teje
spo muj me flejt prej teje
dhimbja u kon ngat meje
( e nuk je kon ti)
Erta:
Nego & Erta Qerimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/09/2022
Muzika: Nego
Teksti: Nego & Tarto
Video Produksioni: Npik CreativeNego & Erta - Fajsom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fajsom".
3. Video është e këngës "Fajsom", por nuk këndohet nga Nego & Erta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nego:


Komente 0