Më mbaj mend (për 1 muaj)


Neki Emra - Lerme Ne Preher Te Te Mar  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live"

Komente

1 🔥

17/11/2011

2011-11-17T18:05:54+00:00pak dashuri, pak xhelozi

por si qiri me tretet jeta
lotet e mija skan mbarim
un shum kerkova por nuk gjeta
pak dashuri pak xhelozi..... (2x)

(ref.)
lerme ne preher te te mar
te ta heq ate merzi
na pret te gjithve nje gure mbi varre
pak dashuri pak xhelozi.... (2x)

pa krahe mbeta, pa gezim
vertitem rrugve kot me kot
ajo qe desha me sme do
dhe dot nje tjeter s`dashuroj

te pakten hidhma nje veshtrime
do vuaj sa me te vertete
se ti e di qe shpirti im
per ty u tret ne kete jete

(ref.) ....2x


Ky tekst u dërgua nga  Gjenta
Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet