Më mbaj mend (për 1 muaj)

Neki Emra - Dashuri Dhe Urrejtje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Dashuri dhe urrejtje,
Tani jemi bërë ne
Aty të puth, aty të shaj
Dhe ti prapë me mua je

Jemi dashnorë apo armiq,
Vërtet më nuk e di!
Si përfundum ne kështu,
Tregomë,
dua ta di!

Ref:
Dashuria ime,
Pa ty jo nuk mundem
Sa të dua dhe prapë të lëndoj
Dashuria ime,
Sa shumë jam penduar
Të lutem me fal.

Ti sonte mos më lsho
Nuk t’lë t’shkosh!
Nuk t’lejoj ti të ikësh
Se vetëm ty, vec ty të kam

Ref:
Dashuria ime,
Pa ty jo nuk mundem
Sa të dua dhe prapë të lëndoj
Dashuria ime,
Sa shumë jam penduar
Të lutem me fal.Nuk kemi video për këtë këngë.


Neki Emra
Publikimi: 21/12/2016
Festivali: Festivali i 55-të në RTSH
Muzika: Neki Emra
Teksti: Albatros Rexhaj
Orkestrimi: Neki Emra


Neki Emra - Dashuri Dhe Urrejtje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Dhe Urrejtje".
3. Video është e këngës "Dashuri Dhe Urrejtje", por nuk këndohet nga Neki Emra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:


Komente 0