Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Neki Emra - Po T'du  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

02/07/2017

2017-07-02T09:37:09+00:00

Muzika:

Florent Boshnjaku

Teksti:

Mithat Sadiku

Video Produksioni:

ASHA

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017
Nuk kalon ama 1 nat që nuk t'androj
Me Ty un bi e zgjohem
Mem kalu ama 1 dit e t’mos takoj
Dej nesër nuk qetsohem

Tuj bo plane e mbys kohën dit e nat
Qysh t'ja boj me t'bo temen me t'pas ngat?
Po kur t'shoh une “for real” krejt i harroj
Fjalët s'më kujtohen

Nuk kalon ama 1 nat që nuk t'androj
Me Ty un bi e zgjohem
Mem kalu ama 1 dit e t’mos takoj
Dej nesër nuk qetsohem

Tuj bo plane e mbys kohën dit e nat
Qysh t'ja boj me t'bo temen me t'pas ngat?
Po kur t'shoh une “for real” krejt i harroj
Fjalët s'më kujtohen

REF.:
Sa shum po t'du
Pak o 1 gjuh’ me ta përshkru
I do, Love You,
Seni Seviyorum
po t'du, po t'du
Je t'aime, I love you Amor
po t'du, po t'du
Te Quiero, sagapo

Edhe sonte pa ty m'zu mesnata
Edhe sonte pa ato buz si mjalta
Edhe sonte si net tjera t'gjata
T'imagjinoj

Edhe sonte pa Ty m'kalon nata
Edhe sonte pa ato puthje t'zjarrta
Edhe sonte vetëm n’andër
Jena njo

REF. 2x:
Sa shum po t'du
Pak o 1 gjuh me ta përshkru
I do, Love You,
Seni Seviyorum
po t'du, po t'du
Je t'aime, I love you Amor
po t'du, po t'du
Te Quiero, sagapo

Mi amor, mi amor,
Mi amor, mi amor,
I love you Amor
sagapo, sagapo,
sagapo...
I Love You, Je t'aime
po t'du


Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet