Më mbaj mend (për 1 muaj)

Neki Emra - I Thua Vetes Nanë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Cdo nate une po pi,deri ne agim
Askuj o si flas, o per hallin Tim
O bene oh 3 vjet, vec vetem une po rri
Vec nje mik une e kam, vec goten oh te mbushur me raki

Po te tregoj, vetem ti ta dish
Dikur e kam dasht i cmendur so femi
Mka dasht dhe ajo po nan e saj sna la
E martoi me tjeter kend,e martoi vec per luks e per para

Po pi e do te pi, per at dashuri
Sot skam tjeter mik pos ksaj gote me raki
I thua vetes nan, e more vajzen ne qafe
E martove me ate qe sa ka dasht•2

Sot qe po te kendoj me thuaj si jeton
Mos valle ti vajton,as luksin se shijon
Kur nje dite me sheh ne sy a me shikon
Apo ndoshta do te me genjesh
Se ti me ke harru dhe nuk me do

Po pi e do te pi,per at dashuri
Sot skam tjeter mik pos ksaj gote me raki
I thua vetes nan, e more vajzen ne qafe
E martove me ate qe se ka dasht•2


Ky tekst u dërgua nga Xhuljana pepaNeki Emra
Publikimi: 20/11/2019
Muzika: Neki Emra
Teksti: Neki Emra
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Neki Emra - I Thua Vetes Nanë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Thua Vetes Nanë".
3. Video është e këngës "I Thua Vetes Nanë", por nuk këndohet nga Neki Emra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:


Komente 0