Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Nelly - Killen Me Softly  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00strummin my pain with his fingers
singing my life with his words
killing me softly with his song
killing me softly,with his song
tellin my whole life with his words
killing me softly
with his song

na yo ho this is wyclef reords rependese while I am here
I got my girl L one time one time yo L give dem' the lyrics

I heard he sang a good song
I heard he had a style
so I went to see him and listened for a while
and there he was this young one
a stranger to my eyes

chorus

i felt all flushed with fever
embaressed by the crowd
i felt he found my letters
and read each one outloud
i pray tha he would finish
but he just kept right on

chorus

ooooooo,wooooooooooo,,hahaha
lalalalalalalalala
wooooo,lalalalalalala
uh uh uh uh
la,la,la,la,la,la,la,la,la

strumming my pain with his fingers
(yes he was)
singing my life with his words
(yayyaa)
rest of chorus


Më Shumë Këngë Nga Nelly:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet