Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Nelly - Blessed

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blessed".
3. Video është e këngës "Blessed", por nuk këndohet nga Nelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nelly - Blessed  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I may never climb a mountain

So I can see the world from there

I may never ride the waves

And taste the salty ocean air

Or build a bridge

That would last a hundred years

But no matter where the road leads

One thing is always clear

I am blessed

I am blessed

From when I rise up in the morning

Til I lay my head to rest

I feel You near me

You soothe me when I'm weary

Oh Lord, for all the worst and all the best

I am blessed

All along the road less traveled

I have crawled and I have run

I have wandered through the wind and rain

Until I found the sun

The watching eyes ask me why

I walk this narrow way

I will gladly give the reason

For the hope I have today

repeat chorus

You've given me joy

You've given me love

You give me strength

When I want to give up

You came from heaven

To rescue my soul

This is the reason I know, I know

repeat chorus


Më Shumë Këngë Nga Nelly:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet