Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Nelly - My Place

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Place".
3. Video është e këngës "My Place", por nuk këndohet nga Nelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nelly - My Place  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(Feat. Jaheim)

[Nelly]
I used to pride myself on being the other man
But now it's flipped and I don't want you with no other man
Why can't you understand anything I'm offering
I gave you the world, but you just wanted arguing
From the time I picked you up, until the time I dropped you off again
Even if flipped out on at the mall again
"It's all his fault again" that's what you tellin all ya friends
I ain't pointing fingers ma, i just wanna call again
See how ya day going I know they stressin on ya
I know them times get hard that's why I'm checkin on ya
It's yours truly ma, I got little message for ya
Anything he can do, girl I can do better for ya
Cause

Hook: [Nelly]
When we laugh or we cry it's together
Through the rain and the stormiest weather
We gon still be as one it's forever, it's forever

Chorus: [Jaheim]
Won't you come on and go with me (oh girl)
Come on over to my place
Won't you sit ya self down and take a seat
and let me ease ya mind girl
We gon do it our way (our way)

[Nelly]
I heard your friend tell a friend that told a friend of mine
That you was thinking that we should do it one more time
If this ain't the truth then hopefully it's not a lie
Cause I ain't got no issue with hitting that another time
We never had a problem with gettin it done
Disagreed upon a lot ma, but sex wouldn't one
Now check it I know you get excited when I come around and bite it
Quit frownin up and quit actin like you don't like it

I like it (I know you like), I like it (You really like it), I really, really like it,
I want it (You really want it), adore it (adore it), so come with me enjoy it

Hook: [Nelly]
When we laugh or we cry it's together
Through the rain and the stormiest weather
We gon still be as one it's forever, it's forever

Chorus: [Jaheim]
Won't you come on and go with me (oh girl)
Come on over to my place
Won't you sit ya self down and take a seat
and let me ease ya mind girl
We gon do it our way (our way)

Bridge: [Nelly]
Shawty where you been
Feels like a long time, long long time since I seen ya
Yes it has girl, and I know I said some dumb things to you before
But girl you know I didn't mean it
I didn't mean one single word
I never meant one single word
If I could take back every word I would and more fa sho
If I thought that you believe it
Cause you make my life so convinient for me

Hook: [Nelly]
When we laugh or we cry it's together
Through the rain and the stormiest weather
We gon still be as one it's forever, it's forever

Chorus: [Jaheim]
Won't you come on and go with me (oh girl)
Come on over to my place
Won't you sit ya self down and take a seat
and let me ease ya mind girl
We gon do it our way (our way)

Shawty where you been
Feels like a long time, long long time since I seen ya
Yes it has girl, and I know I said some dumb things to you before
But girl you know I didn't mean it
I didn't mean one single word
I never meant one single word
If I could take back every word I would and more fa sho
If I thought that you believe it
Cause you make my life so convinient for me


Më Shumë Këngë Nga Nelly:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet