Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Nelly - Die For You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Die For You".
3. Video është e këngës "Die For You", por nuk këndohet nga Nelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nelly - Die For You  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00You, dontcha know i'd die for ya
I'd lay down my life for ya (i would, die for)
You, dontcha know i'd die for ya
I'd lay down my life for ya (i would, die for, you)

I remember feburary 27 1994
Tryin to make it to the hospital through 3 inches of snow
Somethings goin wrong i can tell but i dont know
I got this feelin in my gut this aint how i supposed 2 go
3 pounds 2 ounces and 2 months premature
To the incubator is she gon make it they aint sure
Automatically i placed the blame on my health
Hell im a father mayne, i placed the blame on myself
Was it somethin that i smoked, did i eat or did i drink it
Or was it somethin i was doin that i did or did i think it
Watchin her breathe through her holes in her nose
Whats this ckg machine, wats this shit on her toes
This 94 im 85 so im spooked as can be
Im prayin and im askin why he do this to me
See, i used to hold you in the palm of my hand
And jus to see you pull through, shit i knew you'd pull through

You, dontcha know i'd die for ya
I'd lay down my life for ya (i would, die for)
You, dontcha know i'd die for ya
I'd lay down my life for ya (i would, die for, you)

March the 2nd, 1999
The yurrr and the date i got my little mine
I guess i felt how my father felt and his father felt
And his father must have felt to see hiself
Its like a lil me in the flesh
He got my blood and my heart in his chest
Needless to say man i love him to death
Teach him if he disrespect me im'a love him to death
Left to go outa town right after he was born
Got a record deal 3 months later, daddy was gone
Its like im tryin to raise him over the phone
He barely kno my face when he see it but he know my tone
Im up at night like do he know who his daddy is
Im real close to sayin f*ck the showbiz
But when i hurr him call his daddy na
And when i hurr him tell his friends i wanna be jus like my daddy na
Hope he forgive me for the sacrifice
So he can have a better life, than i had

You, dontcha know i'd die for ya
I'd lay down my life for ya (i would, die for)
You, dontcha know i'd die for ya
I'd lay down my life for ya (i would, die for)
You, dontcha know i'd die for ya
I'd lay down my life for ya (i would, die for)
You, dontcha know i'd die for ya
I'd lay down my life for ya (i would, die for, you)


Më Shumë Këngë Nga Nelly:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet