Neolit
Neolit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Neolit është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në vitin 2009, Neolit publikojnë albumin "Si Akull". Më datë 20 Shtator 2011, Neolit publikojnë videoklipin "Pikat E Shiut". Më datë 20 Shtator 2011, Neolit publikojnë videoklipin "Kujtesë E Dhëmbjes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0