A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nerta Veliu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Nerta Veliu is a singer. Në Prill 2005, Nerta Veliu merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Engjelli E Djalli"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Besa Beiqi

Rrezarta Beqiri

Silva Brahimi

Areva

Renata

Fatima

Jela

Ida

Enisa Zyberi

Sara Berisha


Tags: Nerta Veliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019