Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Koka - Ne Sportistet (E Kuqja, E Kuqja Do Fitoje) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sa degjoj himnin tim
S'e permbaj dot vehten jo
Me pushton nje ngazellim
Befas ndjej ne sy edhe lot

Grupi: Cfare ke ?!
Solisti: Kam emocion
Grupi: Perse?
Solisti: Ndeshja e pare nderkombetare
Grupi: Suksese !
Solisti: Faleminderit !

Mijra sy tek une, tek ne po veshtrojne
Edhe une si shoqet ndjej emocion
Mijra zemra sot nga ne shume kerkojne
Hej, hej do t'i gezojme

Ne na fali jeta ritmin e kohes
Porsi jeta vete do jemi dhe ne
Eshte frymezim, gezim cdo fitore
Hej, hej sa duam ne
Me boten kurdohere te matemi ne.

Refreni:

Kur degjojme: " Fitore, fitore duam ne"
Ky motiv na vjen perhere si kenge e re
Zemrat tona rrahin fort ne kraharor
Behen nje, bashkohen si ne korr.

Kur degjojme: " E kuqja, e kuqja do fitoje"
Shohim ketu lulekuqen meme te lulezoje
Ne rinia jemi koha, stina e saj
Te flakeroje duam ne cdo skaj.


Nertila Koka - Ne Sportistet (E Kuqja, E Kuqja Do Fitoje)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Sportistet (E Kuqja, E Kuqja Do Fitoje)".
3. Video është e këngës "Ne Sportistet (E Kuqja, E Kuqja Do Fitoje)", por nuk këndohet nga Nertila Koka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nertila Koka:


Komente 0