Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Koka - Pranvere Dhe Dashuri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1.
I dua luletlajkatpekulet
idua
qiellin me yjemalet me pyje
i dua
dhe cicerimat dhe blegerimat
idua
por me shumeme shume te dua ty
2.
Flladin dhe erendiellinpranveren
i dua
kenget e bukuravjollcat dhe fluturat
idua
i dua endrrat qe celin zemrat
i dua me tykur jemi bashke te dy
Refreni
Me fluturimin e gezimeve te kenges
tek ty une fluturoj
dhe ne cdo fjale te kenges
dicka tek ty shikoj
tani qe rrahjet ndjejme te dy ne nje zemer
me fort te dashuroj
dhe ne cdo hap te jetes
ndoshta dhe nje kenge per ty kendoj

Per ty kendoj


Ky tekst u dërgua nga Elva


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nertila Koka - Pranvere Dhe Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranvere Dhe Dashuri".
3. Video është e këngës "Pranvere Dhe Dashuri", por nuk këndohet nga Nertila Koka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nertila Koka:


Komente 0