Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Vreto - Shi Nuse Ne Valle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shi nuse ne valle
Valle veni valle
Here flet me vetull
Here me qepalle x2

Ref...x2
Hajde moj hajde moj
Kush te ka stolisur
Trupi yt i bukur moj
Si flori i zitur

Sa e bukur vallja
Hajde shtruar shtruar
Seç te ndrit shamija
Si ylber ne duar x2

Ref...x2
Hajde moj hajde moj
Kush te ka stolisur
Trupi yt i bukur moj
Si flori i zitur

...

Kete fejese sorkadhe
Lum ti kush çapa
Lum ai qe i vete
Zoterise sate prapa x2

Ref...x2
Hajde moj hajde moj
Kush te ka stolisur
Trupi yt i bukur moj
Si flori i zitur

Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiPublikimi: 10/09/2008


Më Shumë Këngë Nga Nertila Vreto:


Komente 0


Nertila Vreto - Shi Nuse Ne Valle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shi Nuse Ne Valle".
3. Video është e këngës "Shi Nuse Ne Valle", por nuk këndohet nga Nertila Vreto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.