Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Vreto - Erdhi Dita Nene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

erdhi dita nene te martohem o
dale bie dale je e vogel o
(x2)
erdhi dita vella te martohem o
dale moterr dale je e vogel o
(x2)
hika baba hika vec me shendet o
udhet mbar moj bie jet te lumtur o
(x2)
erdhi dita nene te martohem o
dale bie dale je e vogel o
(x2)

Ky tekst u dërgua nga Amarildo DemkoPublikimi: 10/09/2008


Më Shumë Këngë Nga Nertila Vreto:


Komente 0


Nertila Vreto - Erdhi Dita Nene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdhi Dita Nene".
3. Video është e këngës "Erdhi Dita Nene", por nuk këndohet nga Nertila Vreto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.