Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Vreto - Telenovela Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

e sa njerez zbukurohen
me nje zogez dashurohen
50 vjec i kish kaluar
dukej shume i perveluar

ref.2
lere lere gocen plako
nuk rri ferra me zambakun


Ky tekst u dërgua nga Milan


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nertila Vreto - Telenovela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Telenovela".
3. Video është e këngës "Telenovela", por nuk këndohet nga Nertila Vreto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nertila Vreto:


Komente 0