Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Net 11

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Net 11 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2004, Net 11 merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Endrra Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ard Gashi

Melo

Lorenc V2

Arbnor Elezi

Flak-Ron

Enom

Edmond Bytyci

Beko

Elion Demolli

Noa

Tags: Net 11


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet