Më mbaj mend (për 1 muaj)

Neta E Durresit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  86
Neta E Durresit është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentNaploni

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enxhi Vlashi

Fatmire Ymeri

Edlira Arifi

Donika Tufa

Natasha Qemalja

Flavia Mija

Hafsa Zyberi

Greta

Suela Ndreca

Fatma Zyberi

Tags: Neta E Durresit, Neta Durresit, Neta Durrsit


Komente mbi këtë artist