Netët E Klipit Shqiptar 20

27/05/2023 - 27/05/2023
Ulqin

Eventi, që mbahet në Ulqin, mblodhi artistë të shumtë anë e mbanë trojeve shqiptare.

Një nga këngëtaret e pranishme dhe në garë ka qenë Ronela Hajati. Në një postim të shpërndarë në rrjete sociale, ajo ka zbuluar se është zyrtarisht fituese e edicionit të 20-të të “Netët e Klipit Shqiptar”. “TQR fitoi video më e mirë në të gjithë komponentët dhe unë jam zyrtarisht fituese e edicionit të 20-të të Netët e Klipit Shqiptar”, nis postimi i biondes.

“Edhe pse shiu nuk na la rehat ky është një moment i lezetshëm me kupat e mia. Faleminderit nga zemra’, vazhdoi më tej ajo.

Çmimi special i jurisë - Dren Abazi
Çmimi i publikut - Beatrix Ramosaj
Best Group - Nrg Band
Best performance of the year - Dren Abazi
Çmimi i medias - Ronela Hajati
Produksioni më i mirë - Nrg Band & Tuna
Imazhi më i mirë në klip - Adelina Tahiri

Netët E Klipit Shqiptar 20 Netët E Klipit Shqiptar

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

* Kjo nuk është renditja zyrtare e festivalit, por renditja e teksteve më të lexuara në teksteshqip.com gjatë kësaj jave.

Netët E Klipit Shqiptar 20 (Tekste & Video)


Komente 0