Më mbaj mend (për 1 muaj)

Neti Fermini - S'di A Me Ta Fal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A Është Njejt, T'jesh Me Mu, A T'jesh Pa Mu
Ke Kujtu Se Kur S'tkam Për Met Mungu
100 Her, Shpirt Vërejtjen Ta Kam Hek
M'ke Lëndu, Por Vetveten E Ke Djeg

S'di A Me Ta Fal,
Apo Met Largu
Zemra M'thot Gjynah,
Por Ti Rënd Është Met Besu

Refren:
Dashurija Me Genjeshtra
Keshtu Perfundon
Dashurija Dhe Tradhtija
Kombinim Qe S'bon

A Është Njejt, Kur Buzqesh, E Kur Loton
Tash Nuk Din Çfar Përgjigje Për Mem Dhan
A E Sheh Krenaria Ku T'ka Pru
Për Gabim Tash Don Falje Mem Kërku

S'di A Me Ta Fal, Apo Met Largu
Zemra M'thot Gjynah,
Por Ti Rënd Është Met Besu


Neti Fermini - S'di A Me Ta Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'di A Me Ta Fal".
3. Video është e këngës "S'di A Me Ta Fal", por nuk këndohet nga Neti Fermini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Neti Fermini:


Komente 0