Më mbaj mend (për 1 muaj)

Neti Fermini - Si Je Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

SI JE ZEMËR A JE MIR
A T'KUJTOHET ZANI IM
TELEFONIN MOS E MBYLL
MOS  THUAJ SE JAM GABIM

SI JE ZEMËR A JE GJALL
A SE NJEH DASHNIN E PAR
EDHE SHPIRTI S'DON MEM DAL
PA TI THON VEQ DY FJAL

refren:
NË DITËN E NDARJES TON
MU KREJT FAJIN MA KE LAN
UN S'KAM DREJT AS MET GJYKU ,BRE ZEMËR
ZOTIT JA KAM LAN

DOT JETOJ YMËR SA T'KAM
POR E DI SE FAJ NUK KAM
VEÇ TI TË KAM PAS N'KËT JET
E T'KAM PAS HASRET

ME TY JETËN E KAM NDA
TË KAM DASHT SI SYT E MI
ÇFAR TË KEQE TË KAM BA
QË MA S'DON MEM PA


Neti Fermini - Si Je Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Je Zemer".
3. Video është e këngës "Si Je Zemer", por nuk këndohet nga Neti Fermini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Neti Fermini:


Komente 0