Më mbaj mend (për 1 muaj)

Neti Fermini - S'ka Fjal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A t'kam a t'kam zemër
Thuje, ti thuje
A t'kam a t'kam zemër
Shkruje,ndaq shkruje

Se ty tkam dashni
S'kam ma t'mir se ti
Jo nuk kam ma t'mir
Spo di ty qysh met thir
Reff:
S'ka fjal, s'ka fjal
Dashni, aman më fal
Qysh dush met than
Kurqysh s'pom vjen taman

S'ka fjal,s'ka fjal
As emër ty met lan
Dashnin për ty veq loti
Mun me tha..

M'ka mar, m'ka mar malli
Ku je, ti ku je
E dashnin si zjarri
Ruje, ti ruje..

Se ty t'kam dashni
S'kam ma t'mir se ti
Jo nuk kam ma t'mir
Spo di ty qysh met thir
Reff:
S'ka fjal,s'ka fjal...


Neti Fermini - S'ka Fjal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Fjal".
3. Video është e këngës "S'ka Fjal", por nuk këndohet nga Neti Fermini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Neti Fermini:


Komente 0