Më mbaj mend (për 1 muaj)

Neti Fermini - Ah Çka Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

REF.:
SA HER POT SHOH TY SPO VI NVETI
ZEMRA, ZEMRA FORT TE DESHTI..
ME NI SHIKIM MBONE PER VETI
AH ÇKA JE TI, AH ÇKA JE TI..

SA HER TKAM THIR VEQ PAK MET PA,
SA HER TKAM DASHT, TI MKE VRA
JO NUK PO DI ÇKA ME BA,
SHUM NE TY NDASHNI KAM RA...

REF.:
SA HER POT SHOH TY SPO VI NVETI
ZEMRA, ZEMRA FORT TE DESHTI..
ME NI SHIKIM MBONE PER VETI
AH ÇKA JE TI, AH ÇKA JE TI..

JO SPO KERKOJ KURGJO PREJ TEJE..
VEQ ME KAN TI AFER MEJE
KREJT E DIN ÇKA NDODH MES NEVE,
JO ASKUSH SME NDAN PREJ TEJE..

REF.:
SA HER POT SHOH TY SPO VI NVETI
ZEMRA, ZEMRA FORT TE DESHTI..
ME NI SHIKIM MBONE PER VETI
AH ÇKA JE TI, AH ÇKA JE TI..
Neti Fermini
Publikimi: 18/06/2023
Produksioni: ERO (Eroll Osmani)


Neti Fermini - Ah Çka Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Çka Je Ti".
3. Video është e këngës "Ah Çka Je Ti", por nuk këndohet nga Neti Fermini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Neti Fermini:


Komente 0