Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Netson - Hej Ma  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2006

2006-09-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2006Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hej Ma" kënduar nga Netson.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Klik. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

hej ma ty shume te dua
faleminderit qe me ke lindur mua
nente muaj te veshtire prej meje ti ke kaluar
zoti me mu ty te bekoj e me ty mu mka bekuar
uh te dua shume
kur ke qene ti keq naten syri im ska ven gjume
te mira e te keqija bashk i kemi kaluar
qe nga largimi gjyshes te kenga ime par
e mbaj mend si sot kur motres time te vogel i dhe jet
ne memorien time sot e perjet ka per te mbet
me solli ne mendje si me solle mua ne ket bot
yeah plot sakrific dhe lot
yeah i madh jam po i vogel do jem per ty
se sa te dua ty vetem zoti e di
ta dish qe kjo keng te dedikohet ty
se si ty nuk ka qenie humane mami im hej

Refreni x2:
Hej Ma faleminderit qe mke dhen jet
hej ma per mua ti je gjeja me e shtrenjt
hej ma me fal qe jam sjell si budalla
hej Ma para teje cdo femer vlere nuk ka

hej ma para teje asgje vlere nuk ka
skam nevoje per dhurate nga qelli ti je dhurata
ma te premtoj qe sdo te te zhgenjej
te falenderoj qe mdhe mundsite ta jetoj mire ket jet
uh krijuesja ime
e vetmja qe me dhuron dashuri pa kompromise
se je e vetmja qe do tja di per mu
hej ma ty shum te du
hej te premtoj qe sdo kujtohem vec per ditelindjen
cdo dite do te te telefonoj per ty do te kujtohem se
femijet e sotem sduan tja dine ne kane nene
femijve te sotem ambicia i ka shkuar ne hene
por ta dish qe sjam i tille
kur te dalesh ne pension me mua do jesh ti
so harroje jeten e vetmuar
me ty do jem duke shetitur duar per duar hej

Refreni x2:
Hej Ma faleminderit qe mke dhen jet
hej ma per mua ti je gjeja me e shtrenjt
hej ma me fal qe jam sjell si budalla
hej Ma para teje cdo femer vlere nuk ka

Hej Ma x4...Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet