A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nevila Qesko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Nevila Qesko është një këngëtare e njohur. Në Maj 2008, Nevila Qesko merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Dashuri E Vjeter"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albulena Brestovci

Entela Ilirjani

Gana (Ks)

Xhuliana

Arba Mehmeti

Valbona Ostreni

Arta Zeqiraj

Klara

Dorina Vinca

Gledis


Tags: Nevila Qesko

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019