Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nevrije Demolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  54
Nevrije Demolli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mikela Mustafa

Mejreme Sermaxhaj

Valbona Tahiri

Arlinda Lala

Ganja

Valbona Zyberi

Adelina Kryeziu

Mirjeta Tershana

Mariglena Bego

Laureta Bega

Tags: Nevrije Demolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet